Gandrīz katrs mūsu produktu veids/sastāvs ir raksturīgs tikai uzņēmumam „BASILUR Tea” un izgatavots pēc īpaša pasūtījuma tieši mums. Prasmīgi speciālisti, kuru pieredze tējas izgatavošanas jomā pārsniedz vairākas desmitgades, „BASILUR” izvēlas tikai vislabāko tēju.  Mūsu uzņēmums ir salīdzinoši mazs. Tādēļ mēs varam jums piedāvāt individualizētākus un elastīgākus pakalpojumus nekā citi. Lai nodrošinātu visu produktu svaigumu, lietošanas ērtību un kvalitāti, tiek izmantoti tikai augstākās kvalitātes iepakojuma materiāli.

Svaigums ir nozīmīgs tējas kvalitātes aspekts — un tikpat svarīgs, atšķirot markas. „BASILUR” tēja ir iepakota tieši tur, kur tā audzēta. Katrs „BASILUR” tējas iepakojums garantē patiešām svaigu tēju — tieši tādu, kāda tā ir dažas dienas pēc novākšanas.

Uzņēmums „BASILUR Tea” visaizrautīgāk rūpējas tieši par kvalitāti. Lai varētu konkurēt ar visaugstākās kvalitātes tēju visur pasaulē, mēs esam noteikuši visstingrākos standartus, sākot ar novākšanu līdz fermentēšanai, degustācijai un šķirošanai.

  

Kādu tēju izmanto „BASILUR” zīmola produktiem?  „BASILUR” tēja ir 100% Ceilonas tējas produkts. Mēs izmantojam virkni augstkalnu, kā arī vidējā un zemā augstumā audzētas Ceilonas tējas šķirnes. Mēs piedāvājam gan aromatizētas, gan nearomatizētas augstkalnu un zemā augstumā audzētas tējas šķirnes, kā arī aromatizētas un nearomatizētas zaļās tējas šķirnes.

  

Ar ko „BASILUR” tēja atšķiras no citām tējām? Gandrīz katrs mūsu produktu veids/sastāvs ir raksturīgs tikai uzņēmumam „BASILUR Tea” un izgatavots pēc īpaša pasūtījuma tieši mums. Prasmīgi speciālisti, kuru pieredze tējas izgatavošanas jomā pārsniedz vairākas desmitgades, „BASILUR” izvēlas tikai vislabāko tēju.  Mūsu uzņēmums ir neliels. Tādēļ mēs varam jums piedāvāt individualizētākus un elastīgākus pakalpojumus nekā citi. Lai nodrošinātu visu produktu svaigumu, lietošanas ērtību un kvalitāti, tiek izmantoti tikai augstākās kvalitātes iepakojuma materiāli.

Svaigums ir nozīmīgs tējas kvalitātes aspekts — un tikpat svarīgs, atšķirot markas. „BASILUR” tēja ir iepakota tieši tur, kur tā audzēta. Katrs „BASILUR” produkts garantē patiešām svaigu tēju — tieši tādu, kāda tā ir dažas dienas pēc novākšanas.

Kādi ir vispopulārākie „BASILUR” tējas maisījumi? Lai gan patērētāji visā pasaulē atzinīgi novērtē visus mūsu tējas maisījumus, mēs esam ievērojuši, ka daži maisījumi ir jo īpaši iecienīti. Kā pirmās šajā kategorijā ierindojas „FESTIVAL COLLECTION” tējas, savukārt „BOUQUET” bijušas ļoti populāras sieviešu vidū. „FRUITS & FLOWERS” daudziem patērētājiem bija jauna pieredze, jo deva iespēju viena un tā paša produkta divās daļās izbaudīt tīru melno/zaļo tēju ar tējām, kas sajauktas ar augļiem un ziediem.

  

Vai „BASILUR” lapu tēja ir labāka par tējas maisiņiem?

Lietpratēji palaikam nicīgi izsakās par tējas maisiņiem šādu iemeslu dēļ:

1) tējas maisiņos ir mazo jeb lauzto lapiņu kategorijas tējas, kas tādēļ ātri ievelkas;

2) veselo lapu tējas šķirņu daudzveidība ir lielāka. Tējas ar visinteresantāko un izsmalcinātāko garšu dažreiz nav pieejamas tējas maisiņu veidā;

3) tējas pazinējiem dažreiz patīk par kaut ko pavīpsnāt. Taču „BASILUR” tējas maisiņos ir tikai augstākās kvalitātes tēja, kas nodrošina tādu pašu baudījumu kā veselo lapu tēja. Protams, jūs vienmēr varat labāk izbaudīt „BASILUR” lapu tēju, jo varat tai pieskarties, sajust to un redzēt, kā tā ir izgatavota. Mēs aicinām jūs izbaudīt dažas unikālas Ceilonas tējas šķirnes „BASILUR” tējas maisiņos, piemēram, DimbulaNuwara Eliya un UVA.

  

Kāda ir vārda „tēja” izcelsme? Kontinentālās Ķīnas lielākajā daļā (un arī Japānā) vārds, ar kuru apzīmē tēju, ir „ča”. (Tādēļ tas tik bieži sastopams Japānas tējas nosaukumos: senča, hojiča utt.). Taču Fudzjaņas provincē tēju apzīmē ar vārdu „te”, ko izrunā aptuveni kā „tei”. Sagadījās tā, ka pirmie tējas lieltirgotāji Rietumos bija holandieši, kuru kontakti bija Fudzjaņas provincē. Viņi pārņēma šo nosaukumu un nodeva to lielākajai daļai citu Eiropas valstu. Divi izņēmumi ir Krievija un Portugāle, kurām ar Ķīnu bija neatkarīgi tirdzniecības sakari. Portugāļi tēju sauc par „ča”, krievi — par „čai”. Citās teritorijās (piemēram, Turcijā, Dienvidāzijā un arābu valstīs) lietotie vārdi ir „čai” vai „šai” varianti.

Kad šis vārds pirmo reizi parādījās angļu valodā, to izrunāja kā „tei”, un tā to joprojām izrunā Skotijā un Īrijā. Nezināmu iemeslu dēļ astoņpadsmitā gadsimta sākumā angļi sāka šo vārdu izrunāt kā „tī”. Praktiski visās citās Eiropas valodās tomēr ir saglabāta sākotnējā izruna „tei”.

Par „Tipson Tea”

Novatoriskums un tradīcijas

Lai mūsdienu modernajā stilā saglabātu tējas tradicionālās vērtības, ir jāpieliek titāniskas pūles. „TIPSON” šo gandrīz neiespējamo uzdevumu ir padarījis par iespējamu ar jaunām receptēm. Tradicionāli tējas maisījumi ar novatorisku sastāvu.

Mūsu uzņēmumam, kas reģistrēts Šrilankā (Ceilonā), kā vienam no augstākās kvalitātes tējas eksportētājiem ir ilggadīga pieredze un zināšanas tējas maisījumu sagatavošanā, iepakošanā un noformēšanā, un līdz ar to mēs piedāvājam virkni unikālu produktu un pakalpojumu.

Piegādāta dažas dienas pēc ražas novākšanas tieši no krāšņajiem Ceilonas (Šrilankas) tējas dārziem, „TIPSON” tēja atmodina senās atmiņas par īstu Ceilonas tēju ar novatoriskiem tējas maisījumiem un iepakojumu.

Ar krāšņu iepakojumu un aizraujošām tradīcijām „TIPSON” piedāvā ne tikai veselīgu, uzmundrinošu dzērienu, bet arī ceļojumu 5000 gadus ilgā vēsturē. Atrazdamās uz jauna popularitātes viļņa, „TIPSON” vienlaicīgi ir nomierinoša un stimulējoša. „TIPSON” tēja ir internacionāls dzēriens ar šķirnēm, kas der ikvienai garšai.

Kas „TIPSON” tējas atšķir no citām?

Mūsu maisījumos izmantots tikai viens avots — 100% Ceilonas tēja. Prasmīgi speciālisti, kuru pieredze tējas izgatavošanas jomā pārsniedz vairākas desmitgades, „TIPSON” izvēlas tikai vislabākās tējas. Vairums mūsu tējas sastāvu/veidu ir raksturīgi tikai mums, jo mēs esam daudz ieguldījuši izpētē un attīstībā. Mēs esam neliels uzņēmums. Tādēļ mēs varam jums piedāvāt individualizētākus un elastīgākus pakalpojumus nekā citi. Lai nodrošinātu visu produktu svaigumu, lietošanas ērtību un kvalitāti, tiek izmantoti tikai augstākās kvalitātes iepakojuma materiāli.

Svaigums ir nozīmīgs tējas kvalitātes aspekts — un tikpat svarīgs, atšķirot markas. „TIPSON” tēja ir iepakota tieši tur, kur tā audzēta. Katrs „TIPSON” produkts garantē patiešām svaigu tēju — tieši tādu, kāda tā ir dažas dienas pēc novākšanas.

Kādi ir vispopulārākie „TIPSON” tējas maisījumi?

Lai gan patērētāji visā pasaulē atzinīgi novērtē visus mūsu tējas maisījumus, mēs esam ievērojuši, ka daži maisījumi ir jo īpaši iecienīti. Kā pirmās šajā kategorijā ierindojas „ENGLISH ELITE” un „ENGLISH BREAKFAST” tējas, savukārt AUGĻU TĒJAS galvenokārt ir populāras sieviešu un jauniešu vidū.

Olīveļla Fratelli  Mantova  Extra Vergine  tiek  ražota  Itālijā, lielā un pazistamā uzņēmumā ar senu vērsturi. Ši eļla tiek  ražota no labākājam olīvām ar aukstās presēšanas metodi. Šis produkts ir ļoti garšigs un vērtīgs .
Uzņēmums Mantova piedāvā jaunu un novatorisku produktu-eļļu ar izsmidzināšanas dozatoru, kas ir  izstrādāts pēc unikālas tehnoloģijas : olīveļla atrodas īpašā maisiņa, alumīnija flakonā. Eļla nesaskaras ar saspiesto gaisu , jo atrodas izturīgā apvalkā.
Tas ir  ekoloģisks iepakojums, kas nesatur gāzi, propelentus, kaitīgas piedevas.

Eļlas lietošana ar smidinātāju ir ļoti  ērta un  izdevīga:

• Viens flakons ir pielīdzināms trim litriem parastas eļļas  pudelē.
• Tāpat, lietojot eļļu ar dozatoru, tiek nodrošināta iespēja kontrolēt kaloriju patēriņu. Tikai  15 kalorija ar vienu spiedienu-tas ļauj samazināt patērējamo tauku daudzumu.
• Ērts uzgalis, lieliska izmidzināšana, apsmidzināšana ar sīkiem pilieniem.

Lielski piemērota salātu un dārzeņu , kanapē, zupu pagatavošanai, cepot ēdienus cepeškrāsnī, sautēšanas vai cepšnas procesā, kā arī cepot  ēdienu uz grila.

Priekšrocības, ko sniedz eļļas izmantošana ar dozatoru dažādu ēdienu pagatavošanā.

• Eļļas tiek  uzklāta ļoti  plānā un vienmērīga slāni ēdienā nav  liekas  eļlas.
• Nav nepieciešamas otras, eļļas tvertnes, tātad tās pēc tam nav jāmazgā.
• Sniedz iespēju pārklāt ar eļļu pat vistrauslākos konditorejas izstrādājumus pirms cepšanas, novēršot to saspiešanas risku.
• Uzklāšanas precizitāte ir ļoti augsta, nekas neizlīst un nepārlīst.
• Kvalitatīvā eļļa nelielā iepakojumā (250 ml) tiek izmantota ļoti ekonomiski.
• Iepakojums nodrošina visu labo īpašību ilgstošu saglabāšanu.
• Ekoloģisks iepakojums (ECO-FRIENDLY).

Frateļļi  Mantova piedāvā  piecus  dažādu  veidus veidus:

• MANTOVA izsmidzināma olīveļļa bez piedavām 250ml
• GRAND AROMA ķiploku izsmidzināma olīveļļa 250ml *
• GRAND AROMA čili izsmidzināma olīveļļa 250ml*
• GRAND AROMA citrona izsmidzināma olīveļļa 250ml*
• GRAND AROMA trifeļu izsmidzināma olīveļļa 250ml*

*Visas  garšu  uzlabojošas piedevas ir iegūtas no dabīgām sastāvdaļām.